Plebiscyt na najpopularniejszego sportowca 2017 r.

„Milena Tokarska, uczennica klasy 4 SP 1 w Łazach, zawodniczka MGLKS „Błękitni” Paula Trans w Koziegłowach została nominowana w Plebiscycie Gazety Myszkowskiej i Kuriera Zawierciańskiego na najpopularniejszego sportowca 2017 roku.

Mało który zawodnik może pochwalić się tyloma sukcesami osiągniętymi w ubiegłym roku co młodziutka mieszkanka Łaz Milena Tokarska. Reprezentantka „Błękitnych” Koziegłowy po raz kolejny wzięła udział w Mini Tour de Pologne, wyścigu towarzyszącym najważniejszej imprezie kolarskiej w naszym kraju. Po raz kolejny w nim brylowała, stając na podium na trzech etapach. Tryumfowała w swojej kategorii w Katowicach i Zakopanem, w Szczyrku była z kolei druga. Opromieniona tymi sukcesami zdobyła następnie w Kwidzyniu tytuł Mistrzyni Polski Szkółek Kolarskich MTB wśród zawodniczek z rocznika 2007.
Pomóżmy wygrać Mistrzyni oddając głos w plebiscycie.”

Dziękujemy wszystkim za oddanie głosu w plebiscycie na sportowca roku. Dzięki Wam Milena została najlepszym sportowcem z powiatu zawierciańskiego oraz trzecim zawodnikiem w ogólnym tegorocznym podsumowaniu tego plebiscytu. Została też wyróżniona jako najmłodszy sportowiec minionego roku otrzymując puchar od Starosty Powiatu Zawierciańskiego. Rangę uroczystej gali rozdania nagród podnieśli swoją obecnością m.in. Pani poseł oraz wójtowie i burmistrzowie okolicznych miejscowości, którzy wręczali zwycięzcom nagrody. Do plebiscytu nominowane były w tym roku 44 osoby.