Osiągnięcia

2018                     
Mistrzostwa Polski w kolarstwie Przełajowym Koziegłowy  I miejsce
Mistrzostwa Polski w kolarstwie Przełajowym LZS Elbląg I miejsce
Wyścig MTB o Puchar Ministra Sportu i Turystyki  „Szukamy Kolarskich Talentów” Klasyfikacja Generalna za 4 edycje  I miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Szkółek Kolarskich w Kolarstwie Szosowym Prudnik V Memoriał Stanisława Szozdy  I miejsce
Mistrzostwa Śląska w Kolarstwie Przełajowym Suszec   I miejsce
Mistrzostwa Śląska w Kolarstwie Szosowym se startu wspólnego Pińczyce I miejsce
Mistrzostwa Śląska MTB Głuchołazy I miejsce
Bike Atelier Maraton Klasyfikacja Generalna za 7 edycji  I miejsce
Wyścig MTB o Puchar Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki – „Szukamy Kolarskich Talentów” I edycja Kraków  I miejsce
Wyścig MTB o Puchar Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki – „Szukamy Kolarskich Talentów” II edycja  Warszawa  I miejsce
Wyścig MTB o Puchar Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki – „Szukamy Kolarskich Talentów” III edycja Gdańsk  I miejsce
Wyścig MTB o Puchar Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki – „Szukamy Kolarskich Talentów” IV edycja  Kwidzyń  I miejsce
Bike Atelier Maraton MTB Żywiec  I miejsce
Bike Atelier Maraton MTB Żarki, Niegowa, Janów  I miejsce
Bike Atelier Maraton MTB Częstochowa  I miejsce
Bike Atelier Maraton MTB Psary  I miejsce
Bike Atelier Maraton MTB Gliwice  I miejsce
Bike Atelier Maraton MTB Ustroń  I miejsce
Bike Atelier Maraton MTB Dąbrowa Górnicza  
Road Race Bike Atelier  Psary  I miejsce
Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Pszczyny i Starosty Pszczyńskiego oraz  XI Memoriał Kazimierza Gazdy – Pszczyna  I miejsce
Ogólnopolski Wyścig W Kolarstwie Przełajowym Puchar Frimy Mexller i Hotelu „Orle Gniazdo”. Mistrzostwa Śląska LZS  I miejsce
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Kolarstwie MTB – Głogów II miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Mikołowa II miejsce
   
 2017  
Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w Kolarstwie Górskim MTB Kwidzyń  I miejsce
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Szkółek Kolarskich w Kolarstwie Szosowym Prudnik  I miejsce
Nutella Mini Tour de Pologne Katowice   I miejsce
Nutella Mini Tour de Pologne Zakopane  I miejsce
XXII Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup Góra Kamieńsk   I miejsce
XXII Mistrzostwa Woj. Śląskiego  w Kolarstwie Górskim Family Cup Bytom  I miejsce
XXXIX Ogólnopolski Wyścig Kolarski Puchar Polski Pińczyce  I miejsce
Bike Atelier MTB Maraton Psary  I miejsce
Bike Atelier MTB Maraton Rybnik  I miejsce
Bike Atelier MTB Maraton Dąbrowa Górnicza  I miejsce
Bike Atelier MTB Maraton Ustroń  I miejsce
Mistrzostwa Śląska w Kolarstwie Przełajowym Koziegłowy  I miejsce
XXXIX Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym Orlen Super Puchar Polski Koziegłowy  I miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Hotelu Orle Gniazdo Hucisko  I miejsce
 Mistrzostwa Śląska Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Kolarstwie Przełajowym Hucisko  I miejsce
VII Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym, Puchar Wójta Gminy Poraj  I miejsce
II Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym Orlen Puchar Polski Mikołów  I miejsce
XXI Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym Orlen Puchar Polski Szczekociny  I miejsce
Nutella Mini Tour de Pologne Szczyrk II miejsce
Mistrzostwa Śląska w jeździe indywidualnej na czas Koziegłowy III miejsce
Bike Atelier MTB Maraton Klasyfikacja Generalna po 6 etapach III miejsce
   
2016  
Nutella Mini Tour de Pologne Katowice         I miejsce
Nutella Mini Tour de Pologne Nowy Sącz        I miejsce
Nutella Mini Tour  de Pologne Zakopane        I miejsce
 III  Memoriał S . Szozdy Międzywojewódzkie Mistrzostwa Szkółek Kolarskich w Kryterium Ulicznym Prudnik  I miejsce
XXI Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup Finał Kielce   I miejsce
XXI Mistrzostwa Woj. Śląskiego w Kolarstwie Górskim Family Cup Bytom  I miejsce
XXI Mistrzostwa Woj.Świętokrzyskiego w Kolarstwie Górskim Family Cup Kielce  I miejsce
Ogólnopolskie Kryterium Uliczne  Pińczyce  I miejsce
Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Imielin  I miejsce
Bike Atelier Mtb Maraton Kiddy Rybnik  I miejsce
Bike Atelier Mtb Maraton Kiddy Psary  I miejsce
Bike Atelier Mtb Maraton Kiddy Dąbrowa Górnicza  I miejsce
Gliwicki Festiwal Rowerowy edycja 1,2,3, Finał  I miejsca
VI Maraton Rolkowo- Rowerowy Dąbrowa Górnicza  I miejsce
Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym Reniszów  I miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym Poraj I miejsce
Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym Szczekociny Szkółki Kolarskie  I miejsce
Mistrzostwa Śląska LZS w Kolarstwie Przełajowym Hucisko  I miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Firmy „MEXLLER” i Viking Sport Hucisko  I miejsce
Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym Koziegłowy  I miejsce
XXIII Przełajowy Wyścig Kolarski „Bryksy Cross” Gościęcin II miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Mikołowa II miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym CX Katowice III miejsce
Uphill MTB Beskydy Velky Polom (Słowacja) III miejsce
Uphill MTB Beskydy Bystrice (Czechy) III miejsce
   
2015   
Nutella Mini Tour de Pologne Katowice I  miejsce
Mistrzostwa w kolarstwie górskim Family Cup Puchar Polski I  miejsce
Mistrzostwa Woj. Śląskiego w kolarstwie górskim Family Cup I  miejsce
Ogólnopolskie Kryterium Uliczne Imielin I  miejsce
Mistrzostwa w kolarstwie górskim Family Cup Finał I  miejsce
Mistrzostwa Woj. Świętokrzyskiego w kolarstwie górskim Family Cup I  miejsce
Jazda Indywidualna o Puchar Burmistrza Łaz I  miejsce
Bike Atelier MTB Maraton Psary I  miejsce
Bike Atelier MTB Maraton Dąbrowa Górnicza I  miejsce
Mistrzostwa Województwa Opolskiego w kolarstwie górskim Family Cup I  miejsce
Wyścig szosowy Pszczyna I  miejsce
Mistrzostwa Woj. Małopolskiego w kolarstwie górskim Family Cup I  miejsce
Wyścig kolarski „Szlakami Jury” II miejsce
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w kolarstwie górskim Family Cup II miejsce
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w kolarstwie górskim Family Cup II miejsce
Mistrzostwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego  Family Cup II miejsce
Otwarte Mistrzostwa Orzesza w Kolarstwie Górskim o Puchar Burmistrza II miejsce
Wyścig szosowy Tyskie Kryterium Fiata II miejsce
Nutella Mini Tour de Pologne Dąbrowa Górnicza III miejsce
Uphill MTB Beskidy Wielki Połom Słowacja czas 00:58:58
   
2014  
XI Międzynarodowy Wyścig Przełajowy o Puchar Firmy „Womir-Spa” I miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym  Puchar Prezydenta Sosnowca I miejsce
XXXVI Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Koziegłowy I miejsce
VI Mistrzostwa Orzesza w Kolarstwie Górskim I miejsce
Cross Bike Maraton I miejsce
Wyścig o puchar prezydenta Gliwic w Kolarstwie Górskim II edycja I miejsce
Dębowy Maraton Rolkowo- Rowerowy Wyścig Skrzata I miejsce
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Kolarstwie Górskim Family Cup II miejsce
Ogólnopolski Wyścig w Kolarstwie Przełajowym o Puchar Hotelu „Orle Gniazdo” i firmy „VIKING SPORT” II miejsce
Międzynarodowy Wyścig w Kolarstwie Przełajowym XVIII Memoriał Edwarda Pelki Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny II miejsce
Wyścig o puchar prezydenta Gliwic w Kolarstwie Górskim I edycja II miejsce
Tour de Piekary II miejsce
III Otwarte Mistrzostwa MTB w Rogoźniku III miejsce
Bike Maraton III miejsce
Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Finał Family Cup IV miejsce
Mistrzostwa Woj. Śląskiego w Kolarstwie Górskim Family Cup V miejsce
   


Dodaj komentarz